Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.chdtu.edu.ua/handle/ChSTU/1230
Название: Екологічні аспекти раціонального поводження з відходами, що містять вторинну сировину в Черкаській області
Авторы: Ящук, Людмила Борисівна
Дегтярьов, Денис Олександрович
Ключевые слова: ВТОРИННА СИРОВИНА;ДОВКІЛЛЯ;РОЗДІЛЬНЕ ЗБИРАННЯ;ТВЕРДІ ПОБУТОВІ ВІДХОДИ;СМІТТЄПРИЙМАЛЬНІ МАЙДАНЧИКИ
Дата публикации: 2020
Краткий осмотр (реферат): Дегтярьов Д.О. Екологічні аспекти раціонального поводження з відходами, що містять вторинну сировину в Черкаській області Випускна кваліфікаційна робота бакалавра: 49 с., 15 рисунків, 9 таблиць, 21 джерело, мультимедійна презентація. Мета роботи: розглянути екологічні аспекти раціонального поводження з відходами, що містять вторинну сировину. Завдання роботи: розглянути існуючі системи роздільного збирання відходів в Україні, визначити екологічні аспекти раціонального поводження з відходами, що містять вторинну сировину в Черкаській області, розробити пропозиції щодо покращення ситуації з твердими побутовими відходами. Об’єкт дослідження: тверді побутові відходи. У роботі розглянуто питання сучасного стан роздільного збирання твердих побутових відходів в Україні та в м. Черкаси; проаналізовано правильне облаштовування сміттєприймальних майданчиків; висвітлено закордонний досвід у питання вирішенні ТПВ; розроблено рекомендації щодо поводження з небезпечними відходами.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://er.chdtu.edu.ua/handle/ChSTU/1230
Располагается в коллекциях:101 Екологія (Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природо-користування)

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
дегтярьов ост.pdf
  Restricted Access
1.05 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть    Запрос копии


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.