Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.chdtu.edu.ua/handle/ChSTU/1597
Название: Доповнена реальність книжкової графіки
Авторы: Романенко, Наталія Григорівна
Орап, Олександр Миколайович
Ключевые слова: книжкова графіка
Дата публикации: 31-авг-2020
Издательство: Проблеми та перспективи розвитку сучасної науки в країнах Європи та Азії: матеріали ХХІХ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції, м. Переяслав, 31 серпня 2020 р.
Краткий осмотр (реферат): Протягом всієї історії свого розвитку книга була основою духовної культури, засобом міжособистісного спілкування, емоційного і розумового розвитку підростаючого покоління. Свій довгий шлях розвитку книга починає з VI століття і для її виготовлення використовувалися різні матеріали: глина, листя та кора дерева, шкіра тварин, бамбук, папірус, шовк тощо , але цінність книги, в будь якому випадку, узагальнюють художньо-образні засоби виразності змісту і форми. Такі засоби сьогодні узагальнюють: графіка і живопис, цифровий живопис, анімація тощо, але їх функціональне призначення не змінилося – привертати увагу читача (глядача, користувача), націлюючи її на ті змістовні моменти твору, які автор вважає кульмінаційними.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://er.chdtu.edu.ua/handle/ChSTU/1597
Первая страница: 36
Последняя страница: 37
Располагается в коллекциях:Наукові публікації викладачів (ФКТМД)

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Збірник conference_31-31.8.2020.pdf4.21 MBAdobe PDFЭскиз
Просмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.