Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.chdtu.edu.ua/handle/ChSTU/2457
Название: Оцінка віддалених наслідків Чорнобильської аварії на рівень та структуру захворюваності населення.
Авторы: Загоруйко, Неллі Вікторівна
Сіренко, Олег Олександрович
Ключевые слова: ЗАХВОРЮВАНІСТЬ;АВАРІЯ НА ЧАЕС;ЕКОСИСТЕМА;ДОЗА;ОПРОМІНЕННЯ;ПСИХОГЕННИЙ ВПЛИВ
Дата публикации: июн-2021
Краткий осмотр (реферат): Випускна кваліфікаційна робота: 58 с.; 7 рисунків; 9 таблиць; 25 джерел; мультимедійна презентація. Мета роботи: аналіз віддалених наслідків радіаційного випромінювання після аварії на ЧАЕС для населення України. Завдання роботи: визначити сучасні територіальні обмеження через підвищений радіаційний фон на території України через 35 років після ядерної катастрофи та зміни в екосистемах та здоров’ї населення, що зазнало впливу Чорнобильської катастрофи. Об’єкт досліджень: диспансерні картки та історії хвороб ліквідаторів і населення м.Черкаси та статистичні звіти Чорнобильського центру України. У роботі проведений детальний аналіз динаміки змін захворюваності ліквідаторів аварії на ЧАЕС та зміни в екосистемах районів, що постраждали від аварії.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://er.chdtu.edu.ua/handle/ChSTU/2457
Располагается в коллекциях:101 Екологія (Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природо-користування)

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Робота_Сiренко_О.pdf
  Restricted Access
1.44 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть    Запрос копии


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.