Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.chdtu.edu.ua/handle/ChSTU/2462
Название: Оцінка впливу на довкілля підприємств харчової галузі
Авторы: Лобода, Олександр Андрійович
Биканов, Олександр Вікторович
Ключевые слова: ХАРЧОВА ПРОМИСЛОВІСТЬ;ВІДХОДИ;КЛАС НЕБЕЗПЕЧНОСТІ;МОЛОКОПЕРЕРОБНА ГАЛУЗЬ;ОСНОВНЕ ВИРОБНИЦТВО
Дата публикации: июн-2021
Краткий осмотр (реферат): Випускна кваліфікаційна робота бакалавра: 59 с., 5 рисунків, 15 таблиць, 20 джерел, мультимедійна презентація. Мета роботи: оцінка впливу діяльності харчових підприємств на довкілля. Завдання роботи полягає у визначенні основних негативних чинників, які виникають в процесі виробництва харчової продукції на прикладі молокопереробного підприємства; визначенні складу та властивостей шкідливих речовин, які надходять у атмосферу міста, їх обсягів, дотримання підприємством встановлених гігієнічних нормативів, аналіз існуючих заходів щодо зменшення впливу підприємства на довкілля. Об’єкт дослідження: підприємство харчової промисловості ПАТ «Юрія». В роботі охарактеризовано структуру харчової промисловості, її географію розташування та сировинну базу; охарактеризовано вплив на довкілля підприємств, які спеціалізуються на виробництві продуктів харчування; на прикладі молокопереробного підприємства, розташованого в м. Черкаси охарактеризований вплив на атмосферне середовище, визначений клас небезпечності підприємства та визначені основні джерела викидів підприємства, визначені екологічні аспекти водокористування та поводження з відходами; запропоновані заходи щодо зменшення обсягу викидів в атмосферу від виробництва.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://er.chdtu.edu.ua/handle/ChSTU/2462
Располагается в коллекциях:101 Екологія (Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природо-користування)

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
ВКР Биканов.pdf
  Restricted Access
1.28 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть    Запрос копии


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.