Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.chdtu.edu.ua/handle/ChSTU/2466
Название: Шумове та атмосферне забруднення міського середовища
Авторы: Ящук, Людмила Борисівна
Педченко, Ольга Вікторівна
Ключевые слова: МІСЬКЕ СЕРЕДОВИЩЕ;ШУМОВЕ НАВАНТАЖЕННЯ;СНІГОВИЙ ПОКРИВ;АВТОТРАНСПОРТ;ТЕСТ-ОБ’ЄКТ;БІОТЕСТУВАННЯ
Дата публикации: июн-2021
Краткий осмотр (реферат): Випускна кваліфікаційна робота бакалавра: 51 с., 13 рисунків, 12 таблиць, 25 джерел, мультимедійна презентація. Мета роботи: визначення шумового та атмосферного забруднення навколишнього середовища. Завдання роботи: оцінити вплив викидів автотранспорту на якість середовища; оцінити рівень транспортного навантаження у місті Черкаси; розрахунковим методом кількісно визначити інтенсивність надходження викидів певних забруднюючих речовин на ділянках дослідження; проаналізувати зразки снігу, відібраного в придорожніх територіях, за основними показниками; оцінити інтенсивність шуму на дослідних ділянках; запропонувати рекомендації щодо зменшення шкідливих викидів автотранспортом. Об’єкт дослідження: сніговий покрив та показники шумового навантаження. У роботі розглянуто екологічний стан міста Черкаси; було оцінено рівень транспортного навантаження у місті; визначено середній вміст забруднюючих речовин у атмосфері; визначено вплив протиожеледної обробки доріг міста взимку та проведено фізико-хімічний аналіз снігового покриву; оцінено токсичність міської екосистеми методом біотестування з використанням тест-об’єкту; визначено шумове навантаження на міське середовище; запропоновано рекомендації щодо зменшення шкідливих викидів з відпрацьованими газами автотранспорту.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://er.chdtu.edu.ua/handle/ChSTU/2466
Располагается в коллекциях:101 Екологія (Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природо-користування)

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Педченко_.pdf
  Restricted Access
1.49 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть    Запрос копии


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.