Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.chdtu.edu.ua/handle/ChSTU/2467
Название: Оцінка рівнів техногенного навантаження районів та міст Черкаської області викидами шкідливих речовин в атмосферне повітря.
Авторы: Лобода, Олександр Андрійович
Ластабеженко, Андрій Іванович
Ключевые слова: НАСЕЛЕННЯ;ВИКИДИ ШКІДЛИВИХ РЕЧОВИН;РІВНІ ЗАБРУДНЕННЯ;АТМОСФЕРНЕ ПОВІТРЯ;СТАН ЗДОРОВ’Я
Дата публикации: июн-2021
Краткий осмотр (реферат): Кваліфікаційна робота бакалавра: 56 сторінок, 9 рисунків, 22 таблиці, 1 додаток, 34 джерела, мультимедійна презентація. Мета роботи: провести аналіз динаміки основних показників техногенного навантаження на атмосферне повітря районів та міст Черкаської області. Завдання роботи: визначити вплив антропогенних джерел забруднення на якість повітряного середовища та здоров’я людини, проаналізувати рівні забруднення атмосферного повітря районів та міст області. Об'єкт дослідження: основні показники техногенного навантаження на атмосферне повітря районів та міст Черкаської області. У роботі на основі статистичної інформації проаналізована динаміка викидів шкідливих речовин у повітря за різними видами екодеструктивної діяльності, визначені рівні забруднення повітряного басейну районів та міст області, розроблені пропозиції щодо попередження і компенсації негативних наслідків господарської діяльності на атмосферне повітря Черкащини.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://er.chdtu.edu.ua/handle/ChSTU/2467
Располагается в коллекциях:101 Екологія (Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природо-користування)

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Ластабеженко_КРБ.pdf
  Restricted Access
1.9 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть    Запрос копии


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.