Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.chdtu.edu.ua/handle/ChSTU/586
Название: Характеристика структури готовності майбутніх учителів фізичної культури до здоров'язбережувальної діяльності в основній школі
Авторы: Матусевич, Андрій Михайлович
Безкопильний, Олександр Олександрович
Поліщук, Олександр Леонідович
Ключевые слова: Структура, готовність майбутніх вчителів фізичної культури, здоров'язбережувальна діяльність, основна школа.
Дата публикации: 2018
Издательство: Науково-педагогічні проблеми фізичної культури
Краткий осмотр (реферат): Стаття присвячена проблемі підготовки майбутніх вчителів фізичної культури до здоров'язбережувальної діяльності в основній школі. На основі аналізу науково-педагогічних джерел узагальнено, що поняття "готовність" є багатоаспектною категорією та складається з певних елементів, що визначають її структуру. Готовність до різних видів педагогічної діяльності визначається як особистісне утворення комплексу внутрішніх умов, мотивів, знань і засобів діяльності, навичок та вмінь їх практичного застосування, особистісних якостей, що забезпечують ефективність професійної педагогічної діяльності. Готовність майбутніх учителів фізичної культури до здоров'язбережувальної діяльності в основній школі розглядається як результат підготовки до професійної педагогічної діяльності та характеризується системою ціннісних орієнтацій, знаннями, уміннями та сформованими навичками здоров'язбереження у поєднанні з особистісними якостями педагога. Обгрунтовано структуру готовності майбутніх учителів фізичної культури до здоров'язбережувальної діяльності в основній школі, що складається з акціологічного, гносеологічного, праксеологічного, та особистісного структурних компонентів.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.chdtu.edu.ua/handle/ChSTU/586
Том: Серія 15
Выпуск: 9(103)18
Первая страница: 23
Последняя страница: 26
Располагается в коллекциях:Наукові публікації викладачів (ФХТСО)Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.