Please use this identifier to cite or link to this item: http://er.chdtu.edu.ua/handle/ChSTU/418
Title: Застосування методу квадратур для чисельних розрахунків лінійних диференціальних рівнянь
Authors: Ситник, Олександр Олексійович
Кисельова, Ганна Олексіївна
Кисельов, Владлен Борисович
Keywords: диференціальне рівняння;інтегральне рівняння;тест;Матлаб
Issue Date: 2013
Publisher: Вісник Черкаського державного технологічного університету
Abstract: Розглядається чисельний метод наближеного обчислення лінійних диференціальних рівнянь із застосуванням квадратурних формул Ньютона-Котеса різної точноcті.
URI: http://er.chdtu.edu.ua/handle/ChSTU/418
ISSN: 2306-4412
Volume: 2
First Page: 90
End Page: 95
Appears in Collections:Наукові публікації викладачів (ФЕТР)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Стаття_2013_Вісник_ЧДТУ_2.pdf7.83 MBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.