Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.chdtu.edu.ua/handle/ChSTU/1597
Назва: Доповнена реальність книжкової графіки
Автори: Романенко, Наталія Григорівна
Орап, Олександр Миколайович
Ключові слова: книжкова графіка
Дата публікації: 31-сер-2020
Видавництво: Проблеми та перспективи розвитку сучасної науки в країнах Європи та Азії: матеріали ХХІХ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції, м. Переяслав, 31 серпня 2020 р.
Короткий огляд (реферат): Протягом всієї історії свого розвитку книга була основою духовної культури, засобом міжособистісного спілкування, емоційного і розумового розвитку підростаючого покоління. Свій довгий шлях розвитку книга починає з VI століття і для її виготовлення використовувалися різні матеріали: глина, листя та кора дерева, шкіра тварин, бамбук, папірус, шовк тощо , але цінність книги, в будь якому випадку, узагальнюють художньо-образні засоби виразності змісту і форми. Такі засоби сьогодні узагальнюють: графіка і живопис, цифровий живопис, анімація тощо, але їх функціональне призначення не змінилося – привертати увагу читача (глядача, користувача), націлюючи її на ті змістовні моменти твору, які автор вважає кульмінаційними.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://er.chdtu.edu.ua/handle/ChSTU/1597
Початкова сторінка: 36
Кінцева сторінка: 37
Розташовується у зібраннях:Наукові публікації викладачів (ФКТМД)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Збірник conference_31-31.8.2020.pdf4.21 MBAdobe PDFЕскіз
Переглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищено авторським правом, усі права збережено.