Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.chdtu.edu.ua/handle/ChSTU/2375
Title: Українсько-російсько-англійсько-китайсько-французько-арабський словник до підручника «Вивчаємо українську мову: фонетико-граматичний курс для іноземних студентів» : у двох частинах. Ч. І.
Authors: Деньга, Олена Анатоліївна
Ісаєнко, Тетяна Василівна
Keywords: словник;мова;китайська мова;арабська мова;французька мова;російська мова;українська мова;англійська мова
Issue Date: 2021
Publisher: Черкаси : ЧДТУ
Abstract: Словник призначено для аудиторної та самостійної роботи студентів-іноземців. відповідного уроку. Подано англійські, китайські, французькі та арабські відповідники до українських слів та словосполучень, зокрема ті, які вважаються достатніми для передачі змісту. Першим наведено слово, найбільш відповідне українському поняттю за значенням і таке, що якнайповніше відповідає практиці українського мовлення в конкретній сфері слововживання.
URI: https://er.chdtu.edu.ua/handle/ChSTU/2375
Number of Pages: 46
Appears in Collections:Навчальні видання (ФГТ)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Словник Частина_1_2021.pdfУ Словнику наведено близько 600 лінгвістичних одиниць до 16 уроків, у тому числі лексичний додаток за темами: «Кімната», «Сім’я», «Знайомство», «Орієнтація у часі», «Граматичні категорії» тощо. Лексику подано поурочно, що дозволить студентам легко орієнтуватися в матеріалі й цілеспрямовано працювати над завданнями відповідного уроку.642.55 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.