Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.chdtu.edu.ua/handle/ChSTU/2460
Назва: Аналіз екологічних проблем у сфері поводження з пластиковими відходами
Автори: Хоменко, Олена Михайлівна
Шитік, Ксенія Олегівна
Ключові слова: АНТРОПОГЕННІ ЗАБРУДНЕННЯ;МАКРОПЛАСТИК;ПЛАСТИКОВЕ ЗАБРУДНЕННЯ;ПОЛІЕТИЛЕН, МІКРОПЛАСТИК;ПІРОЛІЗ
Дата публікації: чер-2021
Короткий огляд (реферат): Випускна кваліфікаційна робота: 57 с.; 1 рисунок; 2 таблиці; 37 джерел; мультимедійна презентація. Мета роботи: проаналізувати проблему пластикового забруднення в Україні та світі та визначити шляхи можливого вирішення. Завдання роботи: ознайомитися з результатами досліджень проблеми пластикового забруднення. Проаналізувати сучасний стан методів та засобів боротьби за пластиковим сміттям та масштабами пластикового забруднення у світі. Об’єкт дослідження: стан сучасних досліджень у сфері боротьби з пластиковим забрудненням. В роботі розглянуті шляхи надходження пластикового забруднення у ґрунти та води Світового океану. Проаналізований вплив пластику та продуктів його розпаду на живі організми. Наведено сучасний стан поводження з пластиковими відходами та енергетична оцінка методів переробки пластику.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://er.chdtu.edu.ua/handle/ChSTU/2460
Розташовується у зібраннях:101 Екологія (Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природо-користування)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
диплом_Шитiк.pdf
  Restricted Access
673.46 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити    Запит копії


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищено авторським правом, усі права збережено.