Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.chdtu.edu.ua/handle/ChSTU/2463
Название: Еколого-економічний аналіз перспектив використання біопалива
Авторы: Лобода, Олександр Андрійович
Панасенко, Альона Ігорівна
Ключевые слова: БІОЕНЕРГЕТИКА;БІОПАЛИВО;БІОЕТАНОЛ;ЕФЕКТИВНІСТЬ
Дата публикации: июн-2021
Краткий осмотр (реферат): Випускна кваліфікаційна робота: 79 с.; 9 таблиць; 25 рисунка; 56 джерела; 1 мультимедійна презентація. Метою роботи є дослідження перспективних ресурсних можливостей виробництва біопалива на підприємствах України. Завдання дослідження – оцінити за економічним та енергетичним критерієм ефективність енергетичних сільськогосподарських культур вирощених за сучасними інтенсивними технологіями в України, а також отриманих із них біопалив та визначити найбільш економічно та енергетично перспективні. Об’єктом дослідження є процес забезпечення економічного розвитку підприємств з виробництва біопалива та їх структурної перебудови. Предметом дослідження є сукупність теоретичних, методичних і практичних аспектів формування організаційно-економічних засад підвищення енергоефективності виробництва біопалив підприємствами. Робота присвячена дослідженню соціально-економічної необхідності та значення виробництва і споживання біопалива в Україні. Розглянуто основні аспекти розвитку, світовий досвід та стан виробництва біологічних видів палива в світі. Досліджено можливості сировинної бази України та світу для виробництва біопалива та виділені основні чинники, які впливають на розвиток біоенергетики в нашій країні. Визначено доцільність та необхідність розвитку ринку біопалива в Україні.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://er.chdtu.edu.ua/handle/ChSTU/2463
Располагается в коллекциях:101 Екологія (Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природо-користування)

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Панасенко.pdf
  Restricted Access
2.66 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть    Запрос копии


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.