Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.chdtu.edu.ua/handle/ChSTU/2464
Назва: Екологічна безпека використання фосфатвмісних миючих засобів
Автори: Ящук, Людмила Борисівна
Ракитенко, Марина Сергіївна
Ключові слова: ФОСФАТИ;СИНТЕТИЧНІ МИЮЧІ ЗАСОБИ;СТІЧНІ ВОДИ;ПОРОШОК;НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ;БІОТЕСТУВАННЯ
Дата публікації: чер-2021
Короткий огляд (реферат): Випускна кваліфікаційна робота бакалавра: 53 с., 17 рисунків, 8 таблиць, 21 джерел, мультимедійна презентація. Мета роботи: визначення впливу на навколишнє середовище фосфатовмісних миючих засобів. Завдання роботи: Охарактеризувати вплив фосфатвомісних компонентів на якість водних екосистем; проаналізувати законодавчу базу України в сфері виробництва та використання мийних засобів; охарактеризувати методом біотестування токсичність водного середовища в яке потрапляють фосфатні та безфосфатні середовища; визначити думку громадян щодо розуміння екологічної проблеми використання фосфатвмісних пральних засобів в побуті; запропонувати заходи, що здійснюються з метою зменшення фосфатів впливу на навколишнє середовище і людей. Об’єкт дослідження: синтетичні миючі засоби. У роботі розглянуто екологічні проблеми, пов’язані в використанням фосфатовмісних миючих засобів; охарактеризовано вплив фосфатів на стан навколишнього середовища; охарактеризовано тест-об’єкти, які використовуються в дослідженні та запропоновані природоохоронні заходи щодо зменшення негативного впливу фосфатів на еководойми.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://er.chdtu.edu.ua/handle/ChSTU/2464
Розташовується у зібраннях:101 Екологія (Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природо-користування)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Ракитенко.pdf
  Restricted Access
1.91 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити    Запит копії


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищено авторським правом, усі права збережено.