Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.chdtu.edu.ua/handle/ChSTU/2466
Назва: Шумове та атмосферне забруднення міського середовища
Автори: Ящук, Людмила Борисівна
Педченко, Ольга Вікторівна
Ключові слова: МІСЬКЕ СЕРЕДОВИЩЕ;ШУМОВЕ НАВАНТАЖЕННЯ;СНІГОВИЙ ПОКРИВ;АВТОТРАНСПОРТ;ТЕСТ-ОБ’ЄКТ;БІОТЕСТУВАННЯ
Дата публікації: чер-2021
Короткий огляд (реферат): Випускна кваліфікаційна робота бакалавра: 51 с., 13 рисунків, 12 таблиць, 25 джерел, мультимедійна презентація. Мета роботи: визначення шумового та атмосферного забруднення навколишнього середовища. Завдання роботи: оцінити вплив викидів автотранспорту на якість середовища; оцінити рівень транспортного навантаження у місті Черкаси; розрахунковим методом кількісно визначити інтенсивність надходження викидів певних забруднюючих речовин на ділянках дослідження; проаналізувати зразки снігу, відібраного в придорожніх територіях, за основними показниками; оцінити інтенсивність шуму на дослідних ділянках; запропонувати рекомендації щодо зменшення шкідливих викидів автотранспортом. Об’єкт дослідження: сніговий покрив та показники шумового навантаження. У роботі розглянуто екологічний стан міста Черкаси; було оцінено рівень транспортного навантаження у місті; визначено середній вміст забруднюючих речовин у атмосфері; визначено вплив протиожеледної обробки доріг міста взимку та проведено фізико-хімічний аналіз снігового покриву; оцінено токсичність міської екосистеми методом біотестування з використанням тест-об’єкту; визначено шумове навантаження на міське середовище; запропоновано рекомендації щодо зменшення шкідливих викидів з відпрацьованими газами автотранспорту.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://er.chdtu.edu.ua/handle/ChSTU/2466
Розташовується у зібраннях:101 Екологія (Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природо-користування)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Педченко_.pdf
  Restricted Access
1.49 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити    Запит копії


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищено авторським правом, усі права збережено.