Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.chdtu.edu.ua/handle/ChSTU/2637
Title: Основи ефективного використання електричної енергії в системах електроспоживання промислових підприємств : навчальний посібник
Authors: Соловей, Олександр Іванович
Розен, Віктор Петрович
Плєшков, П.Г.
Серебренніков, С.В.
Петрова, К.Г.
Issue Date: 2015
Publisher: Черкаси : Чабаненко Ю.А.
Abstract: Розглянуто методи визначення втрат потужності та енергії в елементах системи електроспоживання, наведено перелік заходів з ефективного використання електричної енергії в електродвигунах, сталеплавильних печах, у зварювальних, електрохімічних, помпових, вентиляційних та компресорних установках; подано заходи з підвищення рівня енергофективності на стадії проектування та під час експлуатації систем освітлення промислових підприємств. Наведено приклади практичних розрахунків оптимальних електроефективних режимів електроустаткування та заощадження електричної енергії. Для студентів, магістрантів та аспірантів електроенергетичних спеціальностей вищих навчальних закладів, а також інженерно-технічних працівників, які займаються проектуванням та експлуатацією електроенергетичного обладнання.
URI: https://er.chdtu.edu.ua/handle/ChSTU/2637
ISBN: 978-966-493-870-6
Number of Pages: 316
Appears in Collections:Навчальні видання (ФЕТР)Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.