Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.chdtu.edu.ua/handle/ChSTU/297
Title: Стимулювання розвитку природних рекреаційних територій (на прикладі Козачанського парку)
Authors: Бєляєва, Світлана Станіславівна
Keywords: парк;природно-заповідна територія;Козачанський парк;парк-пам'ятка садово-паркового мистецтва;Черкаська область;село Козацьке;природні території;рекреаційна діяльність
Issue Date: Jan-2012
Publisher: Материали за 8-а международна научна практична конференция, «Настоящи изследвания и развитие», - 2012. Том 8. Икономики. София. «Бял ГРАД-БГ» ООД - 64 стр. VIII МЕЖДУНАРОДНА НАУЧНА ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦИЯ «НАСТОЯЩИ ИЗСЛЕДВАНИЯ И РАЗВИТИЕ - 2012»
Abstract: В статті представлено своєрідний погляд на вирішення питань створення, збереження, та збалансованого функціонування лише одного сегмента ПЗФ України, яким є парки-пам’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержав- ного значення. Рекреаційні ресурси є важливою складовою рекреаційного потенціалу і представляють собою об’єкти і явища природного і антропогенного походження, які використовуються для оздоровлення, відпочинку і туризму, серед яких розрізняють рекреаційні ресурси природні (природно-територіальні комплекси, їх компоненти і окремі властивості) і куль- турно-історичні (наприклад, пам’ятки історії, архітектури, археології, мистец- тва, пам’ятки природи та ін.) У цій статті як приклад мотивації для збалансованого розвитку та викори- стання природно-заповідного фонду на певній території населеного пункту, розглянемо парк садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення в с. Козацьке Звенигородського району Черкаської області.
URI: http://er.chdtu.edu.ua/handle/ChSTU/297
ISBN: 978-966-8736-05-6
First Page: 14
End Page: 24
Appears in Collections:Наукові публікації викладачів (ФХТСО)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
2012_Софія_Бєляєва С-Репозитарій.doc125.5 kBMicrosoft WordView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.