Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.chdtu.edu.ua/handle/ChSTU/3108
Title: Системний аналіз компонентів зв’язку для передачі інформації в системах керування лазерного технологічного комплексу
Authors: Рудаков, Костянтин Сергійович
Лукашенко, Валентина Максимівна
Плосконос, В.С.
Москаленко, М.І.
Лукашенко, Дмитро Андрійович
Уткіна, Тетяна Юріївна
Keywords: лазерний технологічний комплекс;оптоволокно;компоненти;віртуальна екстраполяція
Issue Date: 7-Mar-2012
Publisher: Dny vědy – 2012 : materiály VIII Mezinárodní vědecko-praktická konference, Praha, 7 březen - 05 dubna 2012
Abstract: Нові енергозберігаючі технології та устаткування на їх основі широко використовують в якості інструменту лазерне випромінювання. Це забезпечує швидкоплинність теплових процесів, чим створює проблеми стосовно забезпечення високої швидкості передачі, обробки та видачі відповідної інформації в системах мікропроцесорного управління. В процесі формування своєчасного сигналу управління лазерним випромінюванням, на етапі проектування лазер них технологічних комплексів (ЛТК) для зварювання тонколистових металів, головну увагу приділяють часу затримки структурних мікрокомпонентів (мікропроцесорів, ПЗП, ОЗП та ін.). Проте визначення компонентів зв’язку для передачі інформаційних даних в ЛТК недостатньо висвітлено в зарубіжній та вітчизняній літературі. В роботі створено перелік сучасних дротових компонентів зв’язку. Запропоновано 12 основних характеристик для збільшення якісної оцінки вибору компонента на етапі проектування. В результаті проведеного системного аналізу визначено найкращий дротовий компонент. Побудовано графік динаміки розвитку оптоволоконного компонента зв’язку для систем керування.
URI: https://er.chdtu.edu.ua/handle/ChSTU/3108
ISBN: 978-966-8736-05-6
First Page: 31
End Page: 35
Appears in Collections:Наукові публікації викладачів (ФІТІС)Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.