Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.chdtu.edu.ua/handle/ChSTU/3415
Назва: Актуальні питання та проблеми професійної захворюваності в м. Черкаси
Автори: Загородній, Василь Володимирович
Зієрова, Раїса Іванівна
Ключові слова: умови праці;професійна захворюваність;проблеми профілактики
Дата публікації: вер-2008
Видавництво: Пріоритетні проблеми гігієни праці, професійної та виробничо-зумовленої захворюваності в Україні : матеріали наук.-практ. конф. з нагоди 85-річчя каф. гігієни праці і проф. хвороб НМУ ім. О.О.Богомольця та 120-річчя від дня народж. проф. В.Я.Підгаєцького, вересень 2008 р. / за ред. О.П. Яворського, І.О. Парпалея, А.М. Шевченко, В.В. Загороднього. - Черкаси: Чабаненко Ю.А., 2008. - 336 с.
Короткий огляд (реферат): В статті відображені питання санітарно-гігієнічного контролю за умовими праці на промислових підприємствах, фірмах малих підприємствах, кооперативах нового профілю лікувально-профілактичних закладах та установах освіти м. Черкаси. В основу покладені результати поточного державного санітарного нагляду, досвід роботи фахівців Черкаської міської санепідемстанції. Проведено аналіз професійної патології на об'єктах нагляду, виходячи із аналізу причин виникнення професійних захворювань описано коло проблемних питань, які є на цих об'єктах. Зроблено висновки про необхідність розробки критеріїв оцінки шкідливості і небезпеки впливу шкідливості виробничого середовища на стан здоров'я працюючого населення.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://er.chdtu.edu.ua/handle/ChSTU/3415
Початкова сторінка: 261
Кінцева сторінка: 267
Розташовується у зібраннях:Наукові публікації викладачів (ФХТСО)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
1 ZagorodniyVV.pdf2.45 MBAdobe PDFЕскіз
Переглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищено авторським правом, усі права збережено.