Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.chdtu.edu.ua/handle/ChSTU/4196
Title: Електропостачання шкіргалантерейної фабрики
Authors: Кисельова, Ганна Олексіївна
Слоневський, Владислав Анатолійович
Keywords: Електропостачання;розрахунок електричних навантажень;компенсація реактивної потужності;релейний захист та автоматика
Issue Date: Jun-2022
Abstract: Дана випускна кваліфікаційна робота бакалавра присвячена розробці системи електропостачання шкіргалантерейної фабрики. У ході проектування з врахуванням умов проектування здійснено електричні розрахунки по електропостачанню підприємства, в тому числі: розраховані електричні навантаження по окремим цехам та підприємству в цілому, зроблений розрахунок освітлення, вибір числа і потужності трансформаторів ГПП і цехових трансформаторів, передбачена компенсація реактивної потужності, зроблений розрахунок цеху сумок та валіз з вибором мережі внутрішнього електропостачання, вибір устаткування підстанцій. У розділі «Індивідуальне завдання» зроблено розрахунок основних динамічних характеристик крокового двигуна StepWoff 1365, що входить до складу оверлоку. У розділі «Техніко-економічні розрахунки елементів СЕП промислових підприємств» зроблено розрахунок економічного вибору трансформаторів КТП цеху сумок та валіз. У розділі «Охорона праці» зроблено аналіз небезпек та шкідливостей, які виникають на виробничій дільниці при налагодженні пристроїв, а також розглянуто можливість модернізації системи пожежної сигналізації на дільниці.
URI: https://er.chdtu.edu.ua/handle/ChSTU/4196
Appears in Collections:141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (Електротехнічні системи електроспоживання)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ВКР_Слоневський.pdf
  Restricted Access
2.65 MBAdobe PDFView/Open Request a copy


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.