Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.chdtu.edu.ua/handle/ChSTU/4198
Title: Електропостачання заводу з виготовлення гнучких виробничих комплексів
Authors: Кисельова, Ганна Олексіївна
Нека, Олександр Григорович
Keywords: Електропостачання підприємств;розрахунок електричних навантажень;компенсація реактивної потужності;релейний захист та автоматика
Issue Date: Jun-2022
Abstract: Кваліфікаційна робота бакалавра присвячена розробці системи електропостачання заводу з виготовлення гнучких виробничих комплексів. У ході проектування з врахуванням умов проектування здійснено електричні розрахунки по електропостачанню підприємства, в тому числі: розраховані електричні навантаження по окремим цехам та підприємству в цілому, зроблений розрахунок освітлення, вибір числа і потужності трансформаторів ГПП і цехових трансформаторів, передбачена компенсація реактивної потужності, зроблений розрахунок ремонтного цеху з вибором мережі внутрішнього електропостачання, вибір устаткування підстанцій. У розділі «Індивідуальне завдання» розглянуто питання застосування схеми керування фрезерними верстатами. Розділ «Техніко-економічні розрахунки елементів СЕП промислових підприємств» присвячений економічному вибору цехових трансформаторів ремонтного цеху. У розділі «Охорона праці» зроблено аналіз небезпек та шкідливостей, що в приміщенні інформаційно-технічного відділу, а також розглянуто можливість модернізації системи пожежної сигналізації у відділі.
URI: https://er.chdtu.edu.ua/handle/ChSTU/4198
Appears in Collections:141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (Електротехнічні системи електроспоживання)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ВКРБ_Нека.pdf
  Restricted Access
2.55 MBAdobe PDFView/Open Request a copy


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.