Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.chdtu.edu.ua/handle/ChSTU/4199
Title: Система електропостачання підприємства з виробництва радіотехнічних пристроїв
Authors: Кисельова, Ганна Олексіївна
Хоменко, Сергій Вікторович
Keywords: Електропостачання підприємств;розрахунок електричних навантажень;компенсація реактивної потужності;релейний захист та автоматика
Issue Date: Jun-2022
Abstract: Випускна кваліфікаційна робота бакалавра присвячена розробці системи електропостачання підприємства з виробництва радіотехнічних пристроїв. У ході проектування з врахуванням умов проектування здійснено електричні розрахунки по електропостачанню підприємства, в тому числі: розраховані електричні навантаження по окремим цехам та підприємству в цілому, зроблений розрахунок освітлення, вибір числа і потужності трансформаторів ГПП і цехових трансформаторів, передбачена компенсація реактивної потужності, зроблений розрахунок ремонтного цеху з вибором мережі внутрішнього електропостачання, вибір устаткування підстанцій. Розділ «Індивідуальне завдання» присвячений розробці схеми керування автоматичного трафаретного принтера для виготовлення друкованих плат. У розділі «Техніко-економічні розрахунки елементів СЕП промислових підприємств» зроблено техніко-економічний розрахунок вибору напруги живильної мережі підприємства. Розділ «Охорона праці» присвячений питанням безпеки праці при проведенні паяльних робіт в процесі виготовлення блоків стендів та обладнання в приміщенні технічної лабораторії.
URI: https://er.chdtu.edu.ua/handle/ChSTU/4199
Appears in Collections:141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (Електротехнічні системи електроспоживання)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ВКР_Хоменко.pdf
  Restricted Access
2.99 MBAdobe PDFView/Open Request a copy


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.