Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.chdtu.edu.ua/handle/ChSTU/438
Название: Розподіл і перерозподіл природно-ресурсної ренти в національній економіці : монографія
Авторы: Проданова, Лариса Василівна
Шерстюкова, Карина Юріївна
Ключевые слова: природно-ресурсна рента;національна економіка;механізм перерозподілу ренти;регуляторна політика;національний рентний фонд.
Дата публикации: 2019
Издательство: Видавець Пономаренко Р. В.
Краткий осмотр (реферат): У монографії представлено дослідження теоретичних і методичних проблем розподілу і перерозподілу природно-ресурсної ренти, а також регулювання цих процесів в економіці України. Удосконалено класифікацію видів і форм, систематизовано інструменти, методи та важелі розподілу і перерозподілу природно-ресурсної ренти. Обґрунтовано засади й складові елементи формування механізму перерозподілу природно-ресурсної ренти. Розширено аналітичні підходи щодо виявлення основних етапів становлення регуляторної політики щодо розподілу і перерозподілу природно-ресурсної ренти в національній економіці, методичні підходи щодо аналізу динаміки рентних доходів у системі макроекономічних показників. Удосконалено концептуальні засади державного впливу на процеси перерозподілу природно-ресурсної ренти, методичні положення формування накопичувального рентного фонду в національній економіці.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.chdtu.edu.ua/handle/ChSTU/438
ISBN: 978-966-2554-54-0
Кол-во страниц: 272
Располагается в коллекциях:Наукові публікації викладачів (ФЕУ)

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
монография Проданова Шерстюкова.pdf13.22 MBAdobe PDFЭскиз
Просмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.