Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.chdtu.edu.ua/handle/ChSTU/78
Название: МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до лабораторних робіт з дисципліни ”Безпека програмного забезпечення комп’ютерних систем”
Авторы: Бабенко, Віра Григорівна
Миронюк, Тетяна Василівна
Стабецька, Тетяна Анатоліївна
Дата публикации: 2018
Издательство: Черкаський державний технологічний університет
Краткий осмотр (реферат): Дані методичні рекомендації призначені для проведення лабораторних робіт з дисципліни "Безпека програмного забезпечення комп’ютерних систем". Лабораторні роботи впроваджені в навчальний процес на підставі навчальних планів з метою навчання проектуванню, написанню та налагодженню програм системного рівня, вироблення вміння класифікувати загрози програмному забезпеченню та оцінювати його вразливість, а також вміння обирати та застосовувати методи та засоби захисту інформації від несанкціонованого доступу, підміни та нав’язування хибних даних у комп’ютерних системах та мережах. Методичні рекомендації містять опис 7 лабораторних робіт. Кожен розділ, що відповідає окремій лабораторній роботі, складається з таких підрозділів: мета роботи, вказівки щодо виконання лабораторної роботи, огляд теми роботи, варіанти завдань на лабораторну роботу, контрольні запитання та завдання.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.chdtu.edu.ua/handle/ChSTU/78
Кол-во страниц: 42
Располагается в коллекциях:Навчальні видання (ФІТІС)

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Метод_реком_БПЗКС-2017.pdf685.22 kBAdobe PDFЭскиз
Просмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.