Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.chdtu.edu.ua/handle/ChSTU/1130
Название: Тверді побутові відходи: динаміка утворення та шляхи використання в Черкаській області
Авторы: Хоменко, Олена Михайлівна
Тищенко, Іван Олександрович
Ключевые слова: ВІДХОДИ;УТИЛІЗАЦІЯ;СОРТУВАННЯ;ПЕРЕРОБКА;НАКОПИЧЕННЯ;ЗНЕЗАРАЖЕННЯ
Дата публикации: 2020
Краткий осмотр (реферат): Тищенко І.О. Тверді побутові відходи: динаміка утворення та шляхи використання в Черкаській області Випускна кваліфікаційна робота бакалавра: 63 с., 4 рисунки, 11 таблиць, 27 джерел, мультимедійна презентація. Мета роботи: аналіз динаміки утворення та можливих шляхів використання твердих побутових відходів у Черкаській області; надати пропозиції щодо впровадження технологій роздільного збору твердих побутових відходів у області. Завдання роботи: проаналізувати проблеми утворення, транспортування, зберігання, поводження з твердими побутовими відходами в Україні та Черкаській області, шляхи їх утилізації та переробки. Об’єкт дослідження: тверді побутові відходи. В роботі розглянуто та проаналізовано проблему поводження з твердими побутовими відходами; надано характеристику морфологічного складу твердих побутових відходів. Аналіз структури утворення, накопичення, зберігання та переробки відходів у Черкаській області. Надано рекомендації щодо вдосконалення механізму сортування і роздільного збору твердих побутових відходів.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://er.chdtu.edu.ua/handle/ChSTU/1130
Располагается в коллекциях:101 Екологія (Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природо-користування)

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Тищенко_ВРБ.pdf
  Restricted Access
744.01 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть    Запрос копии


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.