Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.chdtu.edu.ua/handle/ChSTU/1230
Назва: Екологічні аспекти раціонального поводження з відходами, що містять вторинну сировину в Черкаській області
Автори: Ящук, Людмила Борисівна
Дегтярьов, Денис Олександрович
Ключові слова: ВТОРИННА СИРОВИНА;ДОВКІЛЛЯ;РОЗДІЛЬНЕ ЗБИРАННЯ;ТВЕРДІ ПОБУТОВІ ВІДХОДИ;СМІТТЄПРИЙМАЛЬНІ МАЙДАНЧИКИ
Дата публікації: 2020
Короткий огляд (реферат): Дегтярьов Д.О. Екологічні аспекти раціонального поводження з відходами, що містять вторинну сировину в Черкаській області Випускна кваліфікаційна робота бакалавра: 49 с., 15 рисунків, 9 таблиць, 21 джерело, мультимедійна презентація. Мета роботи: розглянути екологічні аспекти раціонального поводження з відходами, що містять вторинну сировину. Завдання роботи: розглянути існуючі системи роздільного збирання відходів в Україні, визначити екологічні аспекти раціонального поводження з відходами, що містять вторинну сировину в Черкаській області, розробити пропозиції щодо покращення ситуації з твердими побутовими відходами. Об’єкт дослідження: тверді побутові відходи. У роботі розглянуто питання сучасного стан роздільного збирання твердих побутових відходів в Україні та в м. Черкаси; проаналізовано правильне облаштовування сміттєприймальних майданчиків; висвітлено закордонний досвід у питання вирішенні ТПВ; розроблено рекомендації щодо поводження з небезпечними відходами.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://er.chdtu.edu.ua/handle/ChSTU/1230
Розташовується у зібраннях:101 Екологія (Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природо-користування)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
дегтярьов ост.pdf
  Restricted Access
1.05 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити    Запит копії


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищено авторським правом, усі права збережено.