Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.chdtu.edu.ua/handle/ChSTU/2376
Title: Українсько-російсько-англійсько-китайсько-французько-арабський словник до підручника «Вивчаємо українську мову: фонетико-граматичний курс для іноземних студентів» : у двох частинах. Ч. ІІ.
Authors: Деньга, Олена Анатоліївна
Ісаєнко, Тетяна Василівна
Keywords: словник;французька мова;китайська мова;арабська мова;українська мова;російська мова;мова
Issue Date: 2021
Publisher: Черкаси : ЧДТУ
Abstract: Словник допоможе користувачеві знайти адекватний лексичний відповідник для терміна чи поняття і правильно подати їх у належному лексичному оточенні, зорієнтуватися у побутовому мовленні, сформувати комунікативні навички. Подано англійські, французькі, китайські та арабські відповідники до українських слів та словосполучень, зокрема ті, які вважаються достатніми для передачі змісту.
URI: https://er.chdtu.edu.ua/handle/ChSTU/2376
Number of Pages: 67
Appears in Collections:Навчальні видання (ФГТ)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Словник Частина_2_2021.pdfСловник (частина ІІ) містить 1 326 лінгвістичних одиниць до 11 уроків. Ним можуть послуговуватися викладачі та студенти при підготовці до занять. До кожного поняття подано еквіваленти російською, англійською, французькою, арабською та китайською мовами. Укладачі словника висловлюють щиру подяку Ребеці Кроуфорд, Джеймсу Роберту Хейсу за допомогу при укладанні англомовної частини словника, Чан Юй за переклад китайською (1-а частина) та Ріаду Валіду Мустафі за переклад арабською (1-а частина) і Хассан Джамаль Анані (2-а частина).1.09 MBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.