Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.chdtu.edu.ua/handle/ChSTU/2467
Назва: Оцінка рівнів техногенного навантаження районів та міст Черкаської області викидами шкідливих речовин в атмосферне повітря.
Автори: Лобода, Олександр Андрійович
Ластабеженко, Андрій Іванович
Ключові слова: НАСЕЛЕННЯ;ВИКИДИ ШКІДЛИВИХ РЕЧОВИН;РІВНІ ЗАБРУДНЕННЯ;АТМОСФЕРНЕ ПОВІТРЯ;СТАН ЗДОРОВ’Я
Дата публікації: чер-2021
Короткий огляд (реферат): Кваліфікаційна робота бакалавра: 56 сторінок, 9 рисунків, 22 таблиці, 1 додаток, 34 джерела, мультимедійна презентація. Мета роботи: провести аналіз динаміки основних показників техногенного навантаження на атмосферне повітря районів та міст Черкаської області. Завдання роботи: визначити вплив антропогенних джерел забруднення на якість повітряного середовища та здоров’я людини, проаналізувати рівні забруднення атмосферного повітря районів та міст області. Об'єкт дослідження: основні показники техногенного навантаження на атмосферне повітря районів та міст Черкаської області. У роботі на основі статистичної інформації проаналізована динаміка викидів шкідливих речовин у повітря за різними видами екодеструктивної діяльності, визначені рівні забруднення повітряного басейну районів та міст області, розроблені пропозиції щодо попередження і компенсації негативних наслідків господарської діяльності на атмосферне повітря Черкащини.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://er.chdtu.edu.ua/handle/ChSTU/2467
Розташовується у зібраннях:101 Екологія (Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природо-користування)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Ластабеженко_КРБ.pdf
  Restricted Access
1.9 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити    Запит копії


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищено авторським правом, усі права збережено.