Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.chdtu.edu.ua/handle/ChSTU/309
Назва: Світовий досвід використання інформаційних комп'ютерних технологій в оподаткуванні
Автори: Рудь, Оксана Василівна
Ключові слова: е-технології;ІКТ в оподаткуванні;адміністрування податків
Дата публікації: 15-тра-2018
Видавництво: Облік, контроль і аналіз в управлінні підприємницькою діяльністю: матеріали xv міжнародної науково-практичної інтернет-конференції: Черкаси, 15 травня 2018 р.: / відп. ред. Гавриленко В.О.; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технолог. ун- т. – Черкаси: ЧДТУ, 2018 – 188с.
Короткий огляд (реферат): На сучасному етапі посилення ролі євроінтеграційних та глобалізаційних процесів, що спричиняють збільшення конкуренції національних економік, неможливо обійтися не лише без продуманої фінансової політики, але й інновацій, зокрема в ІТ сфері. Значення останніх посилюється в умовах невідповідності податкових надходжень фінансовим потребам національних економік, коли накопичена в посткризовий період сукупна заборгованість набуває загрозливих масштабів. В той самий час сучасні інформаційні комп’ютерні технології (ІКТ), що використовуються в системі оподаткування багатьох країн світу, усе частіше демонструють позитивний вплив на взаємодію суб’єктів податкових відносин та, як наслідок, здатність впливати на результативність адміністрування податків.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://er.chdtu.edu.ua/handle/ChSTU/309
Початкова сторінка: 78
Кінцева сторінка: 80
Розташовується у зібраннях:Наукові публікації викладачів (ФЕУ)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Конференція ЧДТУ 2018.pdf196.95 kBAdobe PDFЕскіз
Переглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищено авторським правом, усі права збережено.