Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.chdtu.edu.ua/handle/ChSTU/3415
Название: Актуальні питання та проблеми професійної захворюваності в м. Черкаси
Авторы: Загородній, Василь Володимирович
Зієрова, Раїса Іванівна
Ключевые слова: умови праці;професійна захворюваність;проблеми профілактики
Дата публикации: сен-2008
Издательство: Пріоритетні проблеми гігієни праці, професійної та виробничо-зумовленої захворюваності в Україні : матеріали наук.-практ. конф. з нагоди 85-річчя каф. гігієни праці і проф. хвороб НМУ ім. О.О.Богомольця та 120-річчя від дня народж. проф. В.Я.Підгаєцького, вересень 2008 р. / за ред. О.П. Яворського, І.О. Парпалея, А.М. Шевченко, В.В. Загороднього. - Черкаси: Чабаненко Ю.А., 2008. - 336 с.
Краткий осмотр (реферат): В статті відображені питання санітарно-гігієнічного контролю за умовими праці на промислових підприємствах, фірмах малих підприємствах, кооперативах нового профілю лікувально-профілактичних закладах та установах освіти м. Черкаси. В основу покладені результати поточного державного санітарного нагляду, досвід роботи фахівців Черкаської міської санепідемстанції. Проведено аналіз професійної патології на об'єктах нагляду, виходячи із аналізу причин виникнення професійних захворювань описано коло проблемних питань, які є на цих об'єктах. Зроблено висновки про необхідність розробки критеріїв оцінки шкідливості і небезпеки впливу шкідливості виробничого середовища на стан здоров'я працюючого населення.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://er.chdtu.edu.ua/handle/ChSTU/3415
Первая страница: 261
Последняя страница: 267
Располагается в коллекциях:Наукові публікації викладачів (ФХТСО)

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
1 ZagorodniyVV.pdf2.45 MBAdobe PDFЭскиз
Просмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.