Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.chdtu.edu.ua/handle/ChSTU/586
Назва: Характеристика структури готовності майбутніх учителів фізичної культури до здоров'язбережувальної діяльності в основній школі
Автори: Матусевич, Андрій Михайлович
Безкопильний, Олександр Олександрович
Поліщук, Олександр Леонідович
Ключові слова: Структура, готовність майбутніх вчителів фізичної культури, здоров'язбережувальна діяльність, основна школа.
Дата публікації: 2018
Видавництво: Науково-педагогічні проблеми фізичної культури
Короткий огляд (реферат): Стаття присвячена проблемі підготовки майбутніх вчителів фізичної культури до здоров'язбережувальної діяльності в основній школі. На основі аналізу науково-педагогічних джерел узагальнено, що поняття "готовність" є багатоаспектною категорією та складається з певних елементів, що визначають її структуру. Готовність до різних видів педагогічної діяльності визначається як особистісне утворення комплексу внутрішніх умов, мотивів, знань і засобів діяльності, навичок та вмінь їх практичного застосування, особистісних якостей, що забезпечують ефективність професійної педагогічної діяльності. Готовність майбутніх учителів фізичної культури до здоров'язбережувальної діяльності в основній школі розглядається як результат підготовки до професійної педагогічної діяльності та характеризується системою ціннісних орієнтацій, знаннями, уміннями та сформованими навичками здоров'язбереження у поєднанні з особистісними якостями педагога. Обгрунтовано структуру готовності майбутніх учителів фізичної культури до здоров'язбережувальної діяльності в основній школі, що складається з акціологічного, гносеологічного, праксеологічного, та особистісного структурних компонентів.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://er.chdtu.edu.ua/handle/ChSTU/586
Том: Серія 15
Випуск: 9(103)18
Початкова сторінка: 23
Кінцева сторінка: 26
Розташовується у зібраннях:Наукові публікації викладачів (ФХТСО)Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищено авторським правом, усі права збережено.