Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.chdtu.edu.ua/handle/ChSTU/902
Назва: Цикли Кондратьєва, безпека та інформаційно-управлінське документування в ієрархічних системах. Концепція забезпечення захисту інформації.
Автори: Кунченко-Харченко, Валентина Іванівна
Ключові слова: Безпека;Документування;Інформація;Система
Дата публікації: 2019
Видавництво: Українська академія друкарства
Короткий огляд (реферат): "... велике значення на сьогодні, здобули комп'ютерні технології і засоби, що забезпечують на базі діючого законодавства та інших нормативно-правових норм оперативність фіксації, збору, обробки, пошуку і передачі інформації, надійність її збереження; вилучений доступ надання інформації на потрібному носії у визначеній формі та т. п. Доступ до світових інформаційних ресурсів переходить на електронне документування та збереження, що відкриває принципово нові способи організації інформації і доступу до неї. Але тим самим, ставить принципово нові вимоги до документознавства, до документалістики, архівознавства та спеціальних історичних дисциплін і визначає їм одне із провідних місць серед наукових дисциплін, та їх об'єкту дослідження – документу. Вирішення цієї проблеми вимагає від науковців вивчення історичного досвіду, еволюції документа, як провідника інформації. Зміна носіїв і технологій, створення відповідних умов для розвитку як загального документознавства, документології треба розглядати як цілісну науку, що вивчає історію, теорію створення документа, впливає на роботу апарату управління і документознавства в цілому. Тісний зв'язок документознавства з практикою роботи дає додаткові можливості для науково-дослідної роботи в даній галузі".
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://er.chdtu.edu.ua/handle/ChSTU/902
ISBN: 978-966-322-203-5
Кількість сторінок: 420
Розташовується у зібраннях:Наукові публікації викладачів (ФЕТР)

Файли цього матеріалу:
Немає файлів, що асоціюються з цим матеріалом.


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищено авторським правом, усі права збережено.