Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.chdtu.edu.ua/handle/ChSTU/2465
Назва: Оцінка ролі автотранспорту в техногенному тиску на екосистему міста Черкаси
Автори: Ящук, Людмила Борисівна
Бискуб, Ірина Станіславівна
Ключові слова: МІСЬКЕ СЕРЕДОВИЩЕ;ТОКСИЧНІСТЬ;АВТОТРАНСПОРТ;БІОТЕСТУВАННЯ;ТЕСТ-ОБ’ЄКТ;ІНДИКАТОР
Дата публікації: чер-2021
Короткий огляд (реферат): Випускна кваліфікаційна робота бакалавра: 52 с., 17 рисунків, 16 таблиць, 25 джерел, мультимедійна презентація. Мета роботи: визначити роль автотранспорту в техногенному тиску на екосистему міста Черкаси. Завдання роботи: оцінити вплив автотранспорту на екосистему міста Черкаси; охарактеризувати за допомогою методів біотестування якість міського середовища на різних ділянках; використовуючи різні тест-об’єкти визначити внесок транспортних викидів у забруднення екосистеми міста; визначити вплив транспорту на ґрунти придорожніх смуг; запропонувати заходи, щодо зменшення впливу автотранспорту на довкілля. Об’єкт дослідження: автотранспорт, зразки ґрунту та снігу придорожніх територій. У роботі розглянуто значення транспорту у забезпеченні функціонування міста; транспорт у місті Черкаси; фізико-хімічну та токсикологічну характеристику досліджуваних територій; охарактеризовано вплив автомобільного транспорту на стан ґрунтів придорожніх смуг; охарактеризовано тест-об’єкти, які використовуються в дослідженні та запропоновані заходи щодо зменшення негативного впливу транспорту на міське середовище.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://er.chdtu.edu.ua/handle/ChSTU/2465
Розташовується у зібраннях:101 Екологія (Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природо-користування)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Бискуб.pdf
  Restricted Access
1.42 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити    Запит копії


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищено авторським правом, усі права збережено.