Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.chdtu.edu.ua/handle/ChSTU/309
Название: Світовий досвід використання інформаційних комп'ютерних технологій в оподаткуванні
Авторы: Рудь, Оксана Василівна
Ключевые слова: е-технології;ІКТ в оподаткуванні;адміністрування податків
Дата публикации: 15-мая-2018
Издательство: Облік, контроль і аналіз в управлінні підприємницькою діяльністю: матеріали xv міжнародної науково-практичної інтернет-конференції: Черкаси, 15 травня 2018 р.: / відп. ред. Гавриленко В.О.; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технолог. ун- т. – Черкаси: ЧДТУ, 2018 – 188с.
Краткий осмотр (реферат): На сучасному етапі посилення ролі євроінтеграційних та глобалізаційних процесів, що спричиняють збільшення конкуренції національних економік, неможливо обійтися не лише без продуманої фінансової політики, але й інновацій, зокрема в ІТ сфері. Значення останніх посилюється в умовах невідповідності податкових надходжень фінансовим потребам національних економік, коли накопичена в посткризовий період сукупна заборгованість набуває загрозливих масштабів. В той самий час сучасні інформаційні комп’ютерні технології (ІКТ), що використовуються в системі оподаткування багатьох країн світу, усе частіше демонструють позитивний вплив на взаємодію суб’єктів податкових відносин та, як наслідок, здатність впливати на результативність адміністрування податків.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.chdtu.edu.ua/handle/ChSTU/309
Первая страница: 78
Последняя страница: 80
Располагается в коллекциях:Наукові публікації викладачів (ФЕУ)

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Конференція ЧДТУ 2018.pdf196.95 kBAdobe PDFЭскиз
Просмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.